europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Co je Europass?

Europass je bezplatný soubor nástrojů, které vám umožňují spravovat vaše dovednosti a plánovat vzdělávací aktivity a profesní dráhu v Evropě.

Vytvořte si profil Europass

Můžete si sestavit bezplatný profil Europass, v němž uvedete všechny své dovednosti, kvalifikaci a pracovní zkušenosti, a to na jednom zabezpečeném online místě 

Můžete si zaznamenávat vaše zaměstnání, vzdělání a školení, jazykové dovednosti, digitální kompetence, informace o vašich projektech, dobrovolnickou práci a úspěchy, kterých jste dosáhli. Do své osobní knihovny Europass můžete nahrát diplomy, referenční dopisy nebo další dokumenty uvádějící vaše výsledky.

Profil lze vytvořit v jednom nebo více evropských jazycích.

 

Jak profil Europass používat?

Profil Europass je pro vás vodítkem k nasměrování vaší profesní dráhy.

  • Využívejte svůj profil Europass ke stanovení vašich zájmů a cílů v profesní oblasti
  • Využívejte svůj profil Europass ke sledování vašeho rozvoje a k tomu, abyste svému zaměstnavateli ukázali, jakých úspěchu jste dosáhli.
  • Dostávejte návrhy zajímavých pracovních míst a školení, která odpovídají vašemu profilu.
  • Zpřístupněte svůj profil zaměstnavatelům a náborovým pracovníkům, abyste dostávali informace o nových pracovních příležitostech.
  • Zpřístupněte svůj profil vzdělávacím institucím, abyste měli přehled o nových školeních a vzdělávacích příležitostech.
  • Zpřístupněte svůj profil poradcům pro volbu povolání, abyste získali poradenství ohledně vaší profesní dráhy.
  • Připravte své žádosti a přihlášky. Ukládejte si všechny své žádosti a přihlášky a sestavte si svůj životopis a průvodní dopisy.
young girl holding a mobile phone facing you

Profil Europass je osobním záznamem vašich výsledků. Když jej budete pravidelně aktualizovat a přidávat nové skutečnosti, budete mít vždy přístup k aktuálnímu přehledu všech vašich dovedností.

Všechny osobní informace v profilu Europass jsou zabezpečeny a přístup k nim máte pouze vy a pouze vy rozhodujete o tom, s kým je bude sdílet.

Jak začít

Zaregistrujte se ještě dnes a sestavte si svůj profil Europass. Služba je poskytována Evropskou unií zdarma. Nezahrnuje žádné skryté náklady, žádné placené služby ani předplatné.