europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

MÕISTMINE

Kui olete juba seadistanud kaheastmelise sisselogimisprotsessi, siis klõpsake allpool oleval nupul, et minna oma Europassi kontole.

Teie andmed Europassi kohta on paremini kaitstud, lisades oma Europassi kontole kahetegurilise autentimismeetodi (2FA) või kaheastmelise sisselogimismeetodi. Ainult salasõna kasutamisest ei piisa praegu, sest enam kui 80 % häkkidest on tingitud kvalifikatsioonivargusest. Lihtne teine samm pärast salasõna sisestamist tagab, et teie konto on turvalisem häkkeritest, kes püüavad varastada mis tahes teavet, mida võidakse väärkasutada. Veenduge, et aktiveerite oma 2FA Europassis, kuna sellest saab peagi kohustuslik ohutusnõue.  

Mida peate tegema?

  • Lisage oma EU LOGINi kontole teine seade (nutitelefon).

                                                     NING

  • Laadige alla EU Logini rakendus oma telefonile (IOS või Android).

Lõpetage protsess vastavalt juhistes selgitatud etappidele (link lisatakse hiljem) või vaadake videojuhendit (lisatakse varsti).

Kogu teave Europassi kontol jääb samaks. See on vaid üks lisaetapp, mille peate tegema, et tagada oma andmete parem kaitse.

Tehke see lihtne test, mis aitab teil oma digioskuste tasemest aru saada.
Tutvuge kõigi digivahenditega, mida Europass õppimise ja karjääri haldamiseks pakub.

The European Commission provides the EDC Issuer service free of charge as a web app to any institution that does not wish to develop/install/purchase their own issuing software.

Helistage meile: 00 800 6 7 8 9 10 11. Kust tahes ELis. Tööpäeviti kl 09.00–18.00 Kesk-Euroopa aja järgi. Mis tahes ELi keeles. Kõned on tasuta.

EURES aitab tööotsijatel leida tööd ja tööandjatel leida sobivaid kandidaate üle kogu Euroopa. Võite saata oma Europassi CV EURESe portaali, kus tööandjad seda näevad. Lisateave on esitatud allpool. Pärast Europassi CV jagamist EURESega võite CV igal ajal kustutada või seda ajakohastada. 

Subscribe to