europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Töötage Euroopas

Töötamiseks ja uute töövõimaluste leidmiseks kõikjal Euroopas on lugematu hulk võimalusi. Europass võib aidata teil kavandada oma karjääri, omandada uusi oskusi ja leida sobivaid võimalusi nende rakendamiseks.

Astuge Europassi abil järgmine samm oma karjääriredelil

Europass on tasuta veebipõhiste vahendite kogum, mis aitab teil hallata oma karjääri kogu elu jooksul, olenemata sellest, kas alustate esimesel töökohal või otsite uusi väljakutseid. Europassi abil saate:

Registreeruge ja looge oma tasuta profiil, et teada saada, kuidas Europass teid aidata saab.

Pange Europassi abil oma oskused maksma

Europass sisaldab ka muid vahendeid, mis aitavad teil oma oskusi ja kogemusi kogu Euroopas nähtavaks muuta.

  • Diplomi lisa annab kasulikku teavet teie kõrghariduse diplomi kohta (nt hinded, saavutused, haridusasutus), et aidata teil oma oskusi tööandjatele tutvustada.
  • Europassi kutsetunnistuse lisa annab kasulikku teavet teie kutsekvalifikatsioonide kohta (nt hinded, saavutused, haridusasutus), et aidata teil oma oskusi tööandjatele tutvustada.
  • Europassi õpirände tunnistus aitab kirjeldada teie rahvusvahelisi kogemusi ja oskusi, mille olete omandanud välismaal õppides, töötades või vabatahtlikuna tegutsedes.
Teave ja tugi