europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Tobulinkite savo įgūdžius savanoriaudami

Savanoriaujant galima įgyti vertingos patirties ir patobulinti savo įgūdžius. „Europass“ gali padėti planuoti ir registruoti savanoriškos veiklos patirtį.

„Europass“ priemonėje „Mano interesai“ galima užsibrėžti tikslą rasti savanoriškos veiklos galimybę, nurodžius šalis, kuriose norėtumėte savanoriauti, ir svarbias jums temas ar interesus. „Europass“ profilyje taip pat galima registruoti visą savo savanoriškos veiklos patirtį.

Galite rinktis savanorišką veiklą bet kuria iš jums svarbių temų, tiek savo šalyje, tiek užsienyje, iš šiai veiklai paskirti visą laiką arba dalį jo. Savanoriaujant galima daryti teigiamą įtaką visuomenei, susitikti naujų žmonių ir išsiugdyti esminių įgūdžių, pavyzdžiui, problemų sprendimo, darbo komandoje, veiksmingo bendravimo. Savanoriška veikla užsienyje taip pat suteikia galimybių išmokti naujų kalbų, pažinti naujų kultūrų, atrasti naujų požiūrio taškų.

Woman smiling friendly and pointing finger at you

Pasirenkite savanoriškai veiklai

Radus tinkamą savanoriškos veiklos galimybę, „Europass“ gali padėti parengti paraišką:

galima tiesiogiai pasidalyti „Europass“ profiliu su savanoriškos veiklos organizacijomis, kad jos daugiau sužinotų apie jus ir jūsų įgūdžius,

galima nemokamai parengti konkretaus atvejo reikmėms pritaikytą „Europass“ gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką.

Registruokite visus naujus įgūdžius

Kadangi paraiška yra tik pirmas naujos patirties etapas, „Europass“ suteikia galimybę savo profilyje fiksuoti visus naujus įgūdžius ir patirtį, įgytus užsiimant savanoriška veikla.

Galite pridėti naujų skirsnių, kuriuose įrašytumėte savo savanoriškos veiklos patirtį. Išsamiai nurodykite visus išmoktus naujus dalykus, funkcijas, kurias atlikote, ir organizaciją, kurioje užsiėmėte savanoriška veikla. Pridėkite nuotraukų, pažymėjimų ir kitų dokumentų, kad visa informacija apie jūsų savanoriškos veiklos patirtį ir įgūdžius būtų saugoma vienoje vietoje ir ateityje būtų patogu ją peržiūrėti ir panaudoti.