europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Choose from the instructions below in your language. 

SUPRATIMAS

Jei jau nustatėte dviejų etapų prisijungimo procesą, spustelėkite toliau esantį mygtuką, kad eitumėte į savo „Europass“ paskyrą.

Šiomis dienomis nepakanka naudoti tik slaptažodį, nes daugiau kaip 80 % įsilaužimų yra kredencialinės vagystės rezultatas. Įvedus slaptažodį, paprastas antrasis žingsnis užtikrins, kad jūsų paskyra būtų saugi iš programišių, bandančių pavogti bet kokią informaciją, kuri gali būti netinkamai panaudota. Pasirūpinkite, kad „Europass“ sistemoje aktyvuotumėte savo 2FA, nes tai netrukus taps privalomu saugos reikalavimu.  

Europos skaitmeniniai mokymosi kredencialai yra dokumentai, kuriuos organizacija išduoda besimokantiesiems ir kuriuose pateikiama informacija apie jų mokymosi rezultatus.
Šis paprastas testas padės jums sužinoti savo skaitmeninių įgūdžių lygį.
Susipažinkite su visomis „Europass“ teikiamomis skaitmeninėmis mokymosi ir profesinės karjeros valdymo priemonėmis.

The European Commission provides the EDC Issuer service free of charge as a web app to any institution that does not wish to develop/install/purchase their own issuing software.

Skambinkite mums: 00 800 6 7 8 9 10 11. Iš bet kurios ES vietos. Darbo dienomis 9.00–18.00 val. (Vidurio Europos laiku). Bet kuria oficialiąja ES kalba. Skambučiai nemokami.
Subscribe to