europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Dirbkite Europoje

Galimybių dirbti ir susirasti naujų darbo vietų visoje Europoje yra daugybė. „Europass“ gali padėti jums planuojant karjerą, įgyjant naujų įgūdžių ir susirandant geriausią galimybę juos realizuoti. 

Su „Europass“ jūsų įgūdžiai taps matomi

Europass platformoje rasite ir kitų priemonių, padėsiančių visoje Europoje aiškiai pateikti informaciją apie jūsų įgūdžius

  • Europass diplomo priedėlyje pateikiama apibendrinta informacija apie jūsų aukštojo mokslo diplomą (pvz., pažymius, rezultatus, mokymo įstaigą), kuri gali praversti teikiant paraišką dėl naujų studijų ar darbo vietos.
  • Europass pažymėjimo priedėlyje pateikiama apibendrinta informacija apie jūsų profesinę kvalifikaciją (pvz., pažymius, rezultatus, mokymo įstaigą), kuri gali praversti teikiant paraišką dėl naujų mokymosi ar darbo vietos.
  • Europass mobilumo dokumentas padeda aprašyti tarptautinę patirtį ir įgūdžius, įgytus mokantis, dirbant ar savanoriaujant užsienyje.

Užsiregistruokite ir sukurkite nemokamą profilį, kad sužinotumėte, kaip Europass gali jums padėti.

Su „Europass“ jūsų įgūdžiai taps matomi

„Europass“ platformoje rasite ir kitų priemonių, padėsiančių visoje Europoje aiškiai pateikti informaciją apie jūsų įgūdžius :

 

  • „Europass“ diplomo priedėlyje pateikiama apibendrinta informacija apie jūsų aukštojo mokslo diplomą (pvz., pažymius, rezultatus, mokymo įstaigą), kuri gali praversti teikiant paraišką dėl naujų studijų ar darbo vietos.
  • „Europass“ pažymėjimo priedėlyje pateikiama apibendrinta informacija apie jūsų profesinę kvalifikaciją (pvz., pažymius, rezultatus, mokymo įstaigą), kuri gali praversti teikiant paraišką dėl naujų mokymosi ar darbo vietos.
  • „Europass“ mobilumo dokumentas padeda aprašyti tarptautinę patirtį ir įgūdžius, įgytus mokantis, dirbant ar savanoriaujant užsienyje.

Raskite daugiau informacijos apie darbo galimybes įvairiose šalyse