europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Kas ir Europass? 

Europass ir bezmaksas tiešsaistes rīks, kas palīdzēs jums pārvaldīt savas prasmes un plānot mācības un karjeru visā Eiropā.

Izveidojiet savu Europass profilu

Jūs varat bezmaksas izveidot savu Europass profilu, kur vienuviet droši glabāsies ziņas par visām jūsu prasmēm, kvalifikāciju un pieredzi.

Jūs varat aprakstīt visu savu darba pieredzi, izglītību un mācības, valodu prasmes, digitālās prasmes, informāciju par jūsu darba projektiem, brīvprātīgā darba pieredzi un ziņas par jebkādiem citiem jums būtiskiem sasniegumiem. Personīgajā Europass bibliotēkā varat glabāt savus diplomus, ieteikuma vēstules un citus dokumentus, kas apraksta jūsu sasniegumus.

Profilu varat izveidot vienā vai vairākās Eiropas valodās.

Kā varat izmantot savu Europass profilu

Europass profils var jums palīdzēt spert soli uz priekšu karjerā.

  • Izmantojiet Europass profilu, lai apdomātu, kādas ir jūsu intereses un karjeras mērķi
  • Izmantojiet Europass profilu, lai sekotu līdzi savai attīstībai un darba devējam demonstrētu sasniegumus.
  • Saņemiet ieteikumus par interesantām vakancēm un kursiem, kas atbilst jūsu profilam.
  • Ja jūs interesē jaunas darba iespējas,dalieties ar sava profila informāciju, lai to varētu aplūkot darba devēji un personāla atlases speciālisti. 
  • Ja interesējaties par jauniem kursiem un iespējām mācīties, dalieties ar savu profilu, lai to varētu aplūkot izglītības iestādes.
  • Ja jums nepieciešams atbalsts karjeras veidošanā, dalieties ar savu profilu, lai to varētu aplūkot karjeras konsultanti.
  • Gatavojiet pieteikumus. Uzskaitiet visus savus pieteikumus un sagatavojiet CV un motivācijas vēstules.
folder

Europass profils ir jūsu paša veidots jūsu sasniegumu reģistrs. Ja profilu regulāri atjaunināsiet un papildināsiet, jums vienmēr būs pieejams aktuālajai situācijai atbilstošs pārskats par jūsu prasmēm.

Visi Europass profilā saglabātie dati par jums ir drošībā, un tikai jūs varat šai informācijai piekļūt un dalīties ar to.

Sāciet!

Jau šodien reģistrējieties, lai izveidotu savu Europass profilu! Šo pakalpojumu nodrošina ES, un tas ir bezmaksas — nekādu slēptu izmaksu, nekādu maksas pakalpojumu, nekādu abonementu.