europass

Have time for a quick survey?

We want to provide you with the best experience, so your feedback is very valuable to us. All you need to do is answer 5 simple questions

Takes 3 minutes

or

Choose from the instructions below in your language. 

ROZUMIEM

Jeśli ustawiłeś już dwuetapowy proces logowania, kliknij poniższy przycisk, aby przejść do swojego konta Europass.

Twoje dane dotyczące Europass są lepiej chronione poprzez dodanie dwuczynnikowej metody uwierzytelniania (2FA) lub dwuetapowej metody logowania do swojego konta Europass. Użycie samego hasła nie jest wystarczające, ponieważ ponad 80 % hakerów jest wynikiem kradzieży uwierzytelniającej. Dzięki prostemu drugiemu krokowi po wprowadzeniu hasła Twoje konto jest bezpieczniejsze od hakerów, którzy usiłują usunąć wszelkie informacje, które mogą zostać wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem.

Wykonanie tego prostego testu pozwoli Ci lepiej zrozumieć poziom Twoich umiejętności cyfrowych.
Zapoznaj się ze wszystkimi narzędziami cyfrowymi, jakie oferuje Europass. Pomogą Ci one w nauce i w życiu zawodowym.

The European Commission provides the EDC Issuer service free of charge as a web app to any institution that does not wish to develop/install/purchase their own issuing software.

Zadzwoń pod numer: 00 800 6 7 8 9 10 11. Z dowolnego miejsca w UE. W dni robocze od 9.00 do 18.00 (czasu środkowoeuropejskiego). Można rozmawiać w dowolnym języku urzędowym UE. Połączenie jest bezpłatne.
Portal EURES pomaga osobom poszukującym pracy z całej Europy w znalezieniu zatrudnienia, a pracodawcom – w rekrutowaniu pracowników w całej Europie. Możesz wysłać swoje Europass-CV na portal EURES, gdzie będą mogli je zobaczyć pracodawcy.
Subscribe to